A lap korábbi változatát látod, amilyen MandulAA (vitalap | contribs) 2017. január 29., 11:05-kor történt szerkesztése után volt. (→‎Car Park: BL4 kép)
Ugrás a navigációhozUgrás a kereséshez
A Blackwood bolygó (készített KiDCoDEa és DoN)
A hosszú Blackwood hátsó egyenes a sikán után

Az angol vidéken lévő Blackwood pálya tartalmaz 2 úti és 1 rallycross konfigurációt, valamint egy autóparkolót. A Blackwood ismert a sokoldalúságáról, mivel mindenből tartalmaz egy kicsit. A pálya 2017. január 28-án egy nagy frissítésen esett át: az egész környezet újra lett építve, elérhető lett egy Historic konfiguráció is (ami ugyan az mint a GP pálya, viszont az első kanyar után lévő sikán nélkül), valamint a Westhillhez hasonlóan az pálya környezete teljesen nyitott és járható lett (a pálya mellett helyet kapott egy raktárépületi terület is).

GP

Blackwood GP
Rövidítés: BL1
Hosszúság: 3.3 km / 2.1 mérföld

A Blackwood versenypálya haromszor újult meg a LFS történelme során - az S2 rajtjakor, az Y foltozáskor és a 0.6R verzióban. Az S2 verzió egy jobb boxutcát hozott és kitörölt egy-két nagyobb púpot, az Y foltozás több fejlesztést csinált, valamint leszűkítette a sikánt. A 0.6R verzió egy részletesebb és teljesen újratextúrázott Blackwood környezetet hozott. A pálya jellegzetességei az éles hajtűkanyar (az első kanyar, ahol sokszor nagy a káosz egy verseny rajtja után), a hosszú hátsó egyenes és az s-kanyarok a harmadik szektorban.

Historic

Blackwood Historic
Rövidítés: BL2

A pálya megegyezik a GP pályával, viszont az első kanyar után lévő sikán nélkül.

Rallycross

Az autók a Rallycross pálya saras részén haladnak
Blackwood Rallycross
Rövidítés: BL3
Hosszúság: 1.8 km / 1.2 mérföld

Ez a pálya nagyon széles és ideális rallycross versenyekre, az autók hármasával állnak egymás mellé a rajtrácsra (első sor: 3, második sor: 3, stb.). Nagyon sok előzési hely van a pályán. A nehéz részei ennek a pályának a kicsi völgyek és dombok a saras részeken - figyeld a felfüggesztésedet és a kuplungodat. Az autó stabil helyben tartása a te fő célod. 50% aszfalt, 50% sár.

Car Park

Blackwood Car Park
Rövidítés: BL4
Hosszúság: N/A km / N/A mérföld

Egy nagy autóparkoló. Jó hely arra, hogy elkészítsd a te saját autocross pályádat, vagy megtanulj parkolni.